Sıkça Sorulan Sorular

Genellikle Sorulan Sorular

1Teknik Destek Hizmetleri nasıl veriliyor?
Teknik destek hizmetleri, fatura kesim tarihinden itibaren 1 yıl süresince telefon ve online iletişim aracılığı ile ücretsiz verilebilmektedir. Yazılımlar hakkındaki bütün sorunlarınıza dilerseniz (+90 (216) 338 39 39 / Dahili: 1149) numarasını arayarak, dilerseniz de destek@fkbilisim.com adresine e-mail yazarak gün içinde çözümlü yanıt alabilirsiniz.
2İhtiyacıma özel yazılımımı size yaptırdım diyelim kendim güncelleyebilir miyim?
Ekibimizin sitenizin yanında size sağlayacağı kullanıcı dostu profesyonel bir içerik yönetim sistemi yardımı ile kendi web sitenizi istediğiniz zaman dinamik bir şekilde kendiniz de güncelleme imkanına sahip olabilir, arzu ettiğiniz takdirde de yine ekibimizle iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.
3Yazılımlarda bize özel geliştirmeler yapılabilir mi?
FK Bilişim bünyesinde ekibimizin geliştirdiği yazılımlar her zaman firmaların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen özel yazılımlar olup, üzerine değer katabilecek olan bütün geliştirme taleplerini göz önünde bulundurarak planlanan güncellemelere yazılımların içinde yer verir.
4Yazılımlara ait eğitimler nasıl veriliyor?
Uzman eğitmenlerimiz ve yazılımcılarımız arzu edilen danışmanlık ve hizmet paketi doğrultusunda isteğe bağlı olarak online veya şirket merkezlerinizde uygulamalı olarak eğitim verebilmektedir.

Yazılımsal Sorular

1Programların kurulumu için nasıl bir donanım gerekiyor?
Öncelikle ekibimiz tarafından mevcut var olan donanımlarınızın durumu incelenmektedir. Daha sonrasında ekibimizin firmanıza uygun olarak seçtiği konfigürasyon uygulanmaktadır ve gerekli tavsiyeler ekibimiz tarafından verilmektedir.
2İhtiyaca özel geliştirdiğiniz yazılımların bir kısıtlaması var mıdır?
Arzu ettiğiniz projeleri ekibimize detaylı bir şekilde açıkladığınız takdirde ekibimiz ürünleştirmeyi açık kaynak kodlu bir şekilde sağlayabilmektedir. Bu da ihtiyaçlarınıza özel geliştirilen yazılımların kısıtlanmasını önlemektedir.
3Şirketimizde kullanılan farklı uygulamalarla Entegrasyon yapıyor musunuz?
FK Bilişim olarak üreten bir firma olmamızdan dolayı entegrasyon çalışmaları özel olarak projelendirilerek yapılabilmektedir. Entegrasyon ile alakalı çalışmalarımızı özel yazılımlar, gömülü sistemler, CRM ve BPM uygulamaları üzerinde gerçekleştirebilmekteyiz.
4Var olan veya herhangi bir siteden istediğimiz veriler yazılımlara veya kendi veritabanımıza aktarılabilir mi?
Ekibimizden talep ettiğiniz ve verilerin nereden çekilip nereye aktarılması gerektiğini belirttiğiniz takdirde, istediğiniz sitelerden veya veri bankalarından istediğiniz yerlere verileriniz güvenli ve hızlı bir şekilde aktarılabilmektedir.