İphone 11 Tasarımı, Apple Kullanıcılarını Hayal Kırıklığına Uğrattı.


Görsel bulmaca

Farklı olan çemberi bulun

27 Şubat 2019

FACEAPP VERİ TABANI OLUŞTURUYOR!

17 Temmuz 2019

İphone 11 tasarımları ile ilgili güncel görüntüler kullanıcılara erişti. Apple kullanıcılarının en büyük olumsuz tepkiyi verdiği tasarımlardan birine sahip olan İphone 11 beğenilmedi!
Arka kamera bölümünün güzel tasarlanmadığını iddia eden kullanıcılardan birçok olumsuz yorum geldi. Bugüne kadar en çok tepki verilen İphone serisi oldu.

Herkesin beğenmediği ortak nokta olarak İphone 11’in  kamera tercihi oldukça öne çıkıyor. Apple, iPhone 11’den ilk kez bahsettiği sırada kullanıcıları heyecanlandıran bir açıklamada bulunmuştu. Sensörlerde çok büyük bir gelişme yapacağını söyleyen şirketin açıklamasından sonra kullanıcılar oldukça mutluydu ancak hiçbir Apple hayranı ‘çok büyük’ derken kamera boyutunun kastedildiğini tahmin etmiyordu.

İphone 11’in kamera harici diğer değişikliklerine baktığımız zaman yeni tasarımlarında büyük bir batarya gelişimi bekleniyor. Teknoloji devi şirket ayrıca sınıfının lideri 3D Touch teknolojisini de bu sene içerisinde terk ederek tüm ekrandan algılanabilen bir Touch ID teknolojisini kullanmayı planlıyor. Tüm bunlara ek olarak çentik tasarımda devam etmeye karar veren Apple, çentikten sıyrılarak delik ekranla devam eden rakiplerinin yolundan gitmeyecek.

Peki siz iPhone 11 tasarımını nasıl buldunuz?

 

Kaynak: Webtekno