Hizmetlerimiz

Özel Yazılım

Özel yazılım, piyasadaki genel bir amaca hizmet eden hazır yazılımların aksine, sadece bir sorun veya ihtiyaç için tasarlanan yazılımdır. İşletmelerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda, ortaya çıkan bir sorunu en iyi yol ile çözmek amacıyla, istenildiği şekilde ve işletmeye özgü şekilde tasarlanır.

Gömülü Yazılım ( Embedded )

Gömülü (Embedded ) yazılım, gömülü sistemler içerisindeki yazılımların bütününe verilen isimdir. Bu yazılımlar sayesinde günlük hayatta kullanılan buzdolabı, bilgisayar, akıllı ev sistemleri veya başka alanlarda kullanılan tüm elektronik devreye sahip sistemler, işlerini dinamik şekilde gerçekleştirir. Gömülü sistemler ile gömülen sistemin veya cihazın kontrolü ve yönetimi sağlanabilir.

BPM

BPM bir işletmedeki bir işin başlangıcından sonuna kadarki tüm süreçlerin yönetilmesini sağlayan sistemdir. Yani kurumsal süreç yönetimi (BPM), işletmedeki süreçlerin kontrol altına alınmasını ve kolaylıkla iyileştirilmesini, performans takibi yapmayı, etkinlik ve yeterlilik takibi yapılmasını amaçlar. Kurumsal süreç yönetimi işletmedeki veya organizasyondaki tüm süreçler için kullanılabilir. Örneğin eleman işe alma, proje yapma, şirket ofisini taşıma esnasındaki tüm süreçler BPM ile kontrol edilebilir ve yönetilebilir. BPM işletmelerde işlerin daha hızlı yürümesini, işlerin otomatikleştirilmesini ve işlerin bir bütün halinde görülmesini sağlar, iş süreç verimleri ve hizmet kalitesini artırır.

CRM

CRM, Türkçesi ile Müşteri İlişkileri Yönetimi, işletmenin müşterilerine daha iyi hizmet vermesi, daha çok kar etmesi ve potansiyel müşterilerine ulaşması için kullanılan sistemdir. Bu sistemin amaçlarını gerçekleştirmek için tasarlanan programlara da CRM programı adı verilir. CRM ile mevcut müşteri ve müşteri pazarı analiz edilerek satış yöntemleri arttırılabilir, rekabet stratejileri belirlenebilir, mevcut müşteriler ile daha iyi iletişim kurulabilir ve potansiyel müşteri yakalanabilir, tüm hizmetlerin kalitesi artıp müşteri odaklı olabilir, yapılan işlerden daha çok verim alınabilir ve tüm bunların sonucunda daha çok gelir ve kar elde edilebilir.