FK BİLİŞİM

Hakkımızda

Firmamız 2017 yılında İstanbul Koşuyolu‘nda kurulmuştur. Bilgi teknolojileri alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşteri Odaklı Çözümler Üretiyoruz
Müşterileriyle yaptığı işlerde firmamızın vurguladığı hususlar, her müşteri veya kurumun taleplerine tam olarak cevap veren, kompleks çözümler üretme ve ticaretin gelişmesi üzerine kurulmuştur. Henüz ön konsept ve ilk biçimlendirme aşamasındaki projeler, doğru bakış açısı ve yaklaşım tarzı sayesinde hayata geçiriliyor. FK Bilişim, hizmet verdiği sektörlerde ileri düzey yazılım geliştirmek ve bu yazılımları kullanan firmaların personel giderlerini ve zamandan tasarruflarını sağlayacak, otomasyon programlarını en iyi şekilde geliştirmektedir. Rutin olarak yapılan işleri otomatik hale getirmek, insan kaynaklı hataları tamamen ortadan kaldıracak çözümler üretmek asıl amacımızdır.

Teknolojinin Nabzını Tutuyoruz
Türkiye’nin büyük teknoloji potansiyeli ve güçlü gelişme dinamiği ile yeni yatırım olanakları ve yeni alanlar açılmaktadır. Yabancı yatırımcıların yüksek bağlılığı, pazardaki dinamik gelişmeleri, toplumun artan talepleri, birçok mevcut yerli ve yabancı şirketlerin rekabetçilik düzeyinin artmasına yol açmıştır. Bu süreç hala devam etmektedir. Başarılı, dinamik, gelişen, teknolojik düzeyi ve kurum yönetimini uluslararası düzeyde organize etmiş şeffaf bir firma olmak, her şirket için temel unsurlardan birini teşkil etmektedir. Artan rekabet ortamı ve kazançların dinamiğine bakıldığında etkin pazarlama stratejilerinin uygulamasının gerektiği anlaşılıyor. Markanın farklı yönlerinin ve kurumun fikrinin doğru şekilde gösterilmesi ( gerek görsel, yazılı reklamlar, gerekse yüksek düzeyde planlanmış İnternet reklam yönetimi) doğrudan markanın büyümesine etki ediyor. Sonuç olarak büyümesi istenilen şirket veya markanın başarısının gerekli platformlarda vaktinde ve objektif biçimde sunulması yönetimin ve şirket imajının temeli sayılabilir. FK Bilişim olarak şirket ve markaların tüm yönlerini en doğru şekilde yansıtarak, doğrudan markanın büyümesi odaklı çalışıyoruz.

Deneyimlerimizi Sektörünüze Uyguluyoruz
Bu bağlamda yazılım, teknoloji, sosyal medya ve birçok teknoloji araçlarını kullanan firmamız FK Bilişim, kendi müşterilerinin kalkınma stratejilerinin ve amaçlarının hedef kitleler tarafından hoşgörüyle kabul edilmesine yardım ediyor. Profesyonel düzeyde düzenlenen iş süreçleri, deneyimimiz, piyasa ekonomisinin net analizleri ve müşteri istekleri doğrultusunda derin bilgilerimiz bize bu sorunları çözmeye olanak sağlıyor.

Misyonumuz

Misyonumuz; yazılım teknolojilerinin avantajlarını, kurumların ve son kullanıcıların güvenli, kolay ve etkin bir biçimde, ticari faaliyetlerine yarar sağlayacak şekilde kullanarak, teknolojik yeniliklerin merkezine ve üreticisine dönüşmektir.

Takım olarak misyonumuzun ciddiyetinin ve sorumluluğunun tam olarak farkındayız. Biliyoruz ki, bu sorumluluklarımız için prensiplerimize sadık kalarak sürekli ve hızlı gelişme temposu gerekiyor. Bütün bunların sadece takım arkadaşlarımızın ortak emeği dahilinde gerçekleşebileceğinin farkındayız. Bu yüzden çalışma arkadaşlarımızı seçerken bu misyon uğrunda bizimle birlikte çalışmak isteyen kişilere öncelik veriyoruz.

Değer verdiğimiz misyonumuzu gerçekleştirmek için önemli kabul ettiğimiz 2 temel unsur vardır. Bizimle birlikte çalışan takım arkadaşlarımız ve onlar için faaliyet gösterdiğimiz, var olduğumuz bireysel ve kurumsal müşterilerimiz.

Vizyonumuz

Firmamız Yazılım teknolojilerini, yüksek standartlarda son kullanıcıya sunmayı hedefleyen, rakipsiz bir bilişim firması olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda önüne çıkabilecek her zorlukla mücadele etmeyi bilen ve yüksek hayal gücüne sahip ekibi ile yılmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Firmamız her geçen gün kendini geliştirmekte, yeni teknolojileri takip etmekte ve hayata geçirmektedir.

Şirketimiz faaliyete başladığı günden beri kendi hizmetlerinin sayısını ve kalitesini artırmayı hedeflemiş ve birçok şirket ile ticari ilişkiler kurmuştur. Şirketimiz bilgi teknolojileri sektöründeki faaliyetleri ile müşterileriyle ilişkilerini geliştirerek kendini güvenilir bir yazılım çözüm ortağı olarak kanıtlamıştır.

Müşterisine en hesaplı yazılım çözümleri sunmayı hedefleyen firmamız, geniş hizmet yelpazesi oluşturarak müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti en öncelikli hedefimizdir. Yazılım sektöründe bulunan diğer firmalar arasında farkımızı göstermek için her gün kendimizi geliştiriyor, çağımıza uygun yeniliklerle çözüm odaklı özel yazılım projelerimizi daha da geliştirmeyi hedefliyoruz.

Kendimize görev edindiğimiz hizmetlerimizi artan bir verimlilik ile gerçekleştirmenin yanında; yazılım teknolojilerini en üst seviyede uygulamak, etkin bir şekilde kullanılabilirliğini sağlamak, doğru teknolojileri doğru sektörlerde kullanılabilir hale getirmek ve bilişim teknolojilerinin uygulanabilirliği açısından ülkemizde bu alanda en ön sırada yer almak, vizyonumuzun temel parçalarını oluşturmaktadır.